اطلاعیه  اطلاعیه بسیار مهم : کلیه رشته های کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری  
 آخرین رویدادها
اطلاعیه بسیار مهم : کلیه رشته های کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد بازدید: 681
مشگین شهر را مشکین شهری ها می سازند
تعداد بازدید: 1975
بزرگترین جفا در حق دانشگاه آزاد مشگین
تعداد بازدید: 1877
راه اندازی سایت بنیاد ایده و ابتکار نوین خیاو دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر
تعداد بازدید: 1889
کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر در واحد مشکین شهر تاسیس شد.
تعداد بازدید: 1869
آرشیو
 
بزرگترین جفا در حق دانشگاه آزاد مشگین

علی شامل

 دکتر علی شامل دبیر منطقه دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل در آینن معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد مشگین شهر ضمن اشاره به تغییر وتحول که در دانشگاه ازاد مشگین شهر که خواسته قلبی اکثر اساتید بود، افزود:دانشگاه ازاد مشگین شهر آنگونه که لایق وشایسته آن است نتوانسته توسعه یابد.

وی افزود: با وجود اینکه این دانشگاه جزو بهترین دانشگاه های استان است و هرم بالاترین درصد هیئت علمی نسبت به مربی در مشگین شهر است و استادانی در این دانشگاه وجود دارد که پتاسیل بالایی دارندتا سکاندار ریاست دانشگاه آزاد مشگین شهر شوند ودانشگاه را به چایگاه واقعی خود برسانند.

این  عضو هیات علمی دانشگاه افزود: متاسفانه در این چند سال مشگین شهر از نظر توسعه آموزشی عقب مانده است و در بحث تحصیلات تکمیلی فقط دو رشته که شاخه ای از علوم تحقیقات اردبیل بود برای مشگین شهر در نظر گرفته شده است و به جز آن کار خاصی صورت نگرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد سلامی اردبیل افزود: در شورای گسترش استانی هر واحد جدیدی که می آمد مسئولین مشگین شهر مدارکی برای گسترش رشته های استانی ارائه نمی دادند و از این بابت در حق مشگین شهر جفا شده است.

وی ادامه داد: مسئولیت امانتی است که باید از آن به خوبی صیانت نمود ودر آخر آن را به فرد شایسته تری تحویل داد.

دکتر شامل در ادامه سخنان گفت دو چیز انسان را تهدید می کند: یکی پول ودیگری مقام است که به هر کدام زودتر از ظرفیت دست یابد قطعا منحرف خواهد شد.

وی ضمن اشاره به سوابق دکتر روحی گفت: وی دارای سمت های استانی بوه و موقتا جهت ساماندهی وضعیت دانشگاه آزاد مشگین شهر انتخاب شده است وطی دو ماه آینده رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی از اساتید خود دانشگاه انتخاب ومعرفی خواهد شد.نوشته شده در   سه شنبه 19 اسفند 1393  ساعت  20   توسط   مدیر سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر
PDF چاپ ارسال برای دوستان
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید