اطلاعیه  اطلاعیه بسیار مهم : کلیه رشته های کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری  
 آخرین رویدادها
اطلاعیه بسیار مهم : کلیه رشته های کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد بازدید: 681
مشگین شهر را مشکین شهری ها می سازند
تعداد بازدید: 1974
بزرگترین جفا در حق دانشگاه آزاد مشگین
تعداد بازدید: 1877
راه اندازی سایت بنیاد ایده و ابتکار نوین خیاو دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر
تعداد بازدید: 1889
کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر در واحد مشکین شهر تاسیس شد.
تعداد بازدید: 1869
آرشیو
 
مشگین شهر را مشکین شهری ها می سازند
صبح امروز طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستانی و استانی همچنین دکتر رسول خدابخش نماینده تام الاختیار دانشگاه های شمال غرب کشور، دکتر روحی معاون هماهنگ کننده دانشگاه های استان اردبیل و حجت الاسلام واحدی زاده مسئول دفتر نهاد ولی فقیه در دانشگاه های استان اردبیل در محل دانشگاه آزاد
واحد مشگین شهر مراسم معارفه ریاست جدید دانشگاه آزاد مشگین شهر برگزار شد.

در این مراسم حائری اولین سرپرست دانشگاه آزاد واحد مشگین شهر از زحمات دکتر محمد روحی عیسی لو که در طول این مدت سرپرستی این دانشگاه را برعهده داشت.

 

وی با اشاره به اشتباهاتی که در گذشته در انتخاب و انتصاب ریاست دانشگاه وجود داشت گفت: مسئولان امر می بایست در انتخاب و انتصاب مدیران و روسای دانشگاه ها به سابقه و توانایی افراد توجه ویژه ای داشته باشند و از بین افراد لایق و توانمند جهت تصدی این مسئولیت ها انتخاب شوند تا دانشگاه  از مسیر اصلی خود منحرف نشوند.

 

وی با اشاره به انتخاب دکتر ابراهیم دادفر به عنوان ریاست دانشگاه آزاد مشگین شهر گفت: دکتر دادفر با توجه به فعالیت هایی که در معاونت های مختلف دانشگاهی داشت از افراد لایق و توانمند در حوزه ریاست دانشگاه می باشد تا این دانشگاه را به جایگاه اصلی خود در استان برساند لذا انتظار می رود دکتر دادفر با ایجاد اتاق فکر با همکاری دیگر اساتید و هیئت علمی بتواند گام های ارزشمندی در جهت توسعه این مرکز آموزشی بردارد.

 

در این مراسم رسول خدابخش نماینده تام الاختیار دانشگاه های شمال غرب کشور گفت: دانشگاه محل آموزش و عدالت اجتماعی و علمی است و در راستای گسترش آن تلاش می کند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه افرادی از محیط دانشگاهی در جهت چهره سازی استفاده می کنند که این نکته را باید در نظر داشت که دانشگاه محل آموزش است نه چهره سازی و معرفی افراد لذا باید با مدیریت صحیح این دانشگاه را در راستای انجام ماموریت های خود هدایت کرد.

 

وی ضمن قدردانی از زحمات امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان گفت: از مسئولین شهرستان انتظار می رود دانشگاه را در جهت خدمت به مردم این منطقه همیاری کرده و آن را به یک فرهنگ در شهرستان تبدیل کنند.

 

وی تصریح کرد: مسئولین دانشگاه امین مرد م هستند چرا که خانواده ها فرزندان خود را با اعتماد کامل به این گونه مراکز آموزشی معرفی می کنند لذا باید این نکته را مد نظر داشت که دانشگاه محل جولانگاه سیاسی نیست.

 

دکتر خدابخش تاکید کرد: مشگین شهر را مشکین شهری ها می سازند لذا باید با همدلی یکدیگر و با تشکل اتاق فکر مناسب زمینه رشد و توسعه شهرستان را فراهم آورد.نوشته شده در   شنبه 9 خرداد 1394  ساعت  19   توسط   مدیر سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر
PDF چاپ ارسال برای دوستان
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید